Flick Launcher v1.0.0 build 1003 دانلود برنامه لانچر فلیک

جدیدترین نسخه برنامه Flick Launcher رابط کاربری اندروید 8 در گوشی شما

برنامه های مختلف می توانند به شما امکان ایجاد تغییرات دلخواه را در رابط کاربری گوشی بدهند. بدین صورت می توانید تنها با نصب یک لانچر تمامی قسمت های گوشی خود اعم از صفحه های خانگی و اطلاع رسانی ها را تغییر داده و رنگ و روی جدیدی به گوشی خود بدهید.

برنامه Flick Launcher یک لانچر جدید و بسیار پیشرفته است که می تواند ظاهر گوشی شما را مانند رابط کاربری گوشی گوگل پیکسل و اندروید 8 کند. به راحتی می توانید با نصب این برنامه و دادن دسترسی های در خواست شده توسط ان ظاهر گوشی خود را دگرگون کرده و دنیای جدیدی را در گوشی خود تجربه کنید. این لانچر بسیار پیشرفته طراحی شده و استفاده از انیمیشن های مختلف در ان باعث ایجاد جذابیت خاصی هنگام استفاده از آن شده است.  رابط کاربری این لانچر حالت های مختلفی برای تغییر ظاهر را دارد و می توانید با تغییر حالت رابط جدیدی را تجربه کرده و از کار کردن با گوشی خود لذت ببرید.

Flick Launcher دانلود برنامه لانچر فلیک

ویژگی های برنامه Flick Launcher تجربه ی رابط کاربری اندروید 8 در گوگل پیکسل پشتیبانی داخلی از سرویس های Google Now امکان سفارشی سازی کامل رابط کاربری امکان تغییر حالت برنامه به شب و ... تغییر تمام فونت ها و سایز نوشته ها امکان شخصی سازی انیمیشن های مختلف رابط کاربری نمایش آیکون برنامه ها به حالت مورد نظر شما نمایش کشوی برنامه ها شخصی سازی کامل کشوی برنامه ها ( ستون ها ، ردیف ها و ترتیب برنامه ها ) دارای نوار جستجوی بسیار کاربردی استفاده از آیکون های سفارشی آیکون انیمیشنی ساعت تغیر شکل و اندازه ی آیکون ها شخصی سازی کامل اطلاع رسانی ها شخصی سازی کامل صفحه های اصلی شخصی سازی کامل پوشه ها امکان انتخاب از بین 10 انیمیشن برای تغییر صفحات استفاده از جسچر های مختلف برای باز کردن برنامه ها امکان رمز گذاری با پشتیبانی از اثر انگشت روی برنامه ها طراحی سبک و امکانات دیگر

یک لانچر جذاب و کاربردی

همان طور که گفته شد برنامه Flick Launcher یک لانچر جدید است که می تواند ظاهر جذاب اندروید 8 در گوشی گوگل پیکسل را به گوشی شما هدیه کند. برنامه به صورت داخلی از سرویس های Google Now پشتیبانی کرده و یک نوار جستجوی کاربردی در پایین صفحه به نمایش می گذارد.رابط کاربری برنامه از قابلیت سفارشی سازی بالایی برخوردار است و می توانید در هر بخش نوع فونت ، اندازه و عکس پس زمینه را تغییر دهید.

انیمیشن های مختلف رابط کاربری نیز از این قاعده مستثنی نیستند و امکان شخصی سازی ان ها وجود دارد. کشوی برنامه ها طبق سلیقه ی شما چیده خواهد شود و می توانید برنامه ها را بر اساس موارد مختلف مرتب کنید. امکان استفاده از آیکون های سفارشی برای برنامه وجود دارد و خود برنامه نیز آیکون های زیبایی را مانند آیکون ساعت زنده برای شما ارائه می کند. با کلیک بر روی برنامه ها می توانید آن ها را مدیریت کرده و در صورت رسیدن اطلاع رسانی ها از این بخش آن ها را مشاهده کنید.

اطلاع رسانی های گوشی نیز به سبک جدیدی در آمده و به صورت کامل قابل شخصی سازی می باشد. می توانید برای برنامه های مختلف از پوشه استفاده کرده و تنظمیات مختلف پوشه ها را شخصی سازی کنید. انیمیشن های تغییر صفحه نیز به بیش از 10 مورد قابل تغییر می رسند. برنامه از کنترل حرکتی نیز پشتیبانی می کند و می توانید با تکان دادن یا انجام دیگر حرکات برنامه های مختلف را باز کرده یا کار های گوناگونی انجام دهید.

برای امنیت گوشی شما نیز به خوبی تمهیداتی در نظر گرفته شده است. می توانید تنظیمات گوشی خود را به وسیله ی رمز عبور و یا در صورت مجهز بودن گوشی به حسگر اثر انگشت به اثر انگشت ایمن ساخته و از دسترس افراد مختلف دور نگه دارید. تا حد امکان سعی بر ساختن برنامه ای سبک که منابع بسیار کمی از گوشی شما را استفاده می کند بوده است که تا حدودی نیز این هدف انجام گرفته است.

این نوشته Flick Launcher v1.0.0 build 1003 دانلود برنامه لانچر فلیک برای بهترین های اندروید دانلود رایگان نرم افزار اندروید و بازی اندروید منتشر شده است.


Flick Launcher v1.0.0 build 1003 دانلود برنامه لانچر فلیک

تازه های اندروید

دانلود هاتگرام ضد فیلتر هاتگرام ضد فیلتر تلگرام ضد فیلتر ضد فیلتر طلاگرام ضد فیلتر موبوگرام ضد فیلتر فیلتر تلگرام موبوگرام رایگان ضد فیلتر اندروید وی پی ان اندروید وی پی ان تلگرام vpn+تلگرام vpn+اندروید دانلود+مونو+مسنجر+mono vpn رایگان اندروید vpn اندروید فیلتر شکن اندروید ضد فیلتر اندروید فیلتر شکن فیلتر شکن رایگان برنامه فیلتر شکن تلگرام بلاک چین تلگرام آزاد

اندروید

دانلود هاتگرام ضد فیلتر هاتگرام ضد فیلتر تلگرام ضد فیلتر ضد فیلتر طلاگرام ضد فیلتر موبوگرام ضد فیلتر فیلتر تلگرام موبوگرام رایگان ضد فیلتر اندروید وی پی ان اندروید وی پی ان تلگرام vpn+تلگرام vpn+اندروید دانلود+مونو+مسنجر+mono vpn رایگان اندروید vpn اندروید فیلتر شکن اندروید ضد فیلتر اندروید فیلتر شکن فیلتر شکن رایگان برنامه فیلتر شکن تلگرام بلاک چین تلگرام آزاد