Flud – Torrent Downloader v1.5.12 دانلود از تورنت برای اندروید

دانلود فایل های تورنت با Flud - Torrent Downloader

نسخه پولی و بدون تبلیغات

تورنت نام یک شبکه بسیار عظیم است که به کاربران این امکان را می دهد تا بتوانند فایل هایی که در ان به اشتراک گذاشته است را دانلود کنند. به احتمال زیاد تا به حال شما نیز بارها نام "تورنت" را شنیده باشید اما شاید اطلاعاتی در مورد در این شبکه عظیم نداشته باشید. فایل هایی که تورنت هستند، فایل های کوچکی می باشند اطلاعات فایل های دیگری را در خورد جای داده اند. منظور از فایل های دیگر، فایل هایی است که شما قرار است از BitTorrent دانلود کنید.

اما مشکلی که برای اکثر کاربران وجود دارد، این است که این شبکه بر خلاف دیگر کلاینت ها، برای دانلود فایل ها کاربران را مجبور به دارا بودن یک کلاینت تورنت می کند. بدین ترتیب این شبکه، قادر است فایل های مختلف را برای دانلود کاربران،به اشتراک قرار داده تا کاربران از سراسر جهان قادر به دریافت این فایل ها بوده و بتوانند آنها را دانلود کنند.

بیت تورنت به کاربران این امکان را می دهد تا بدون مشکل پهنای باند، بتوانند هر فایلی که می خواهند را به سادگی از این شبکه، دانلود نمایند. هنگامی که شما از تورنت دانلود می کنید، در اصل خود شما نیز به بخشی از این شبکه تبدیل میشوید؛ به این ترتیب ممکن است فایلی که شما در حال دانلود ان هستید، برای کاربر دیگری نیز در حال آپلود باشد تا بتواند آن را دانلود نماید. برای دریافت کردن فایل های تورنت، شما نیاز به یک کلاینت تورنت دارید تا با استفاده از آن قادر به دانلود کردن فایل ها از این شبکه باشید.

یکی از بهترین نرم افزارهایی که در همین دسته، برای کاربران اندروید عرضه شده است، نرم افزار Flud - Torrent Downloader می باشد که به کاربران این امکان را میدهد تا بتوانند با سرعتی بسیار بالا و بدون وقفه، فایل های موجود در شبکه تورنت را دانلود نمایند.

Flud

ویژگی ها: بدون هیچ گونه محدودیت سرعتی در دانلود و آپلود فایل ها قابلیت انتخاب کردن فایل هایی که قرار است دانلود شوند قابلیت تعیین کردن اولویت بندی فایل های در حال دانلود قابلیت پشتیبانی از فید خوان با دانلود خودکار پشتیبانی از NAT-PMP, DHT, UPnP پشتیبانی از µTorrent Transport Protocol و Peer Exchange قابلیت دانلودهای پی در پی و بدون وقفه قابلیت انتقال دادن فایل ها در هنگام دانلود آنها پشتیبانی از فایل های متعدد با نام های مشابه پشتیبانی از لینک های دانلود در مرورگرهای وب پشتیبانی از رمزگذاری و فیلتر کردن IP های خاص و پشتیبانی از پروکسی برای peers دارا بودن گزینه ای برای انجام دانلودها تنها در هنگام اتصال به وای فای دارا بودن تم های مختلف و قابلت انتخاب کردن پوسته دلخواه از میان آنها طراحی شده به صورت Material بهینه سازی شده برای تبلت های اندروید

 Flud - Torrent Downloader با دادن دسترسی به کاربران، این امکان را برایشان فراهم خواهد کرد تا بتوانند فایل هایی که در تورنت وجود دارد را به سادگی دانلود نمایند. با استفاده از این اپلیکیشن قادر خواهید بود تا با سرعتی بسیار بالا و بدون هیچ گونه محدودیتی از بابت پهنای باند، فایل های مختلف موجود در تورنت را دانلود کنید.

شما می توانید به صورت نامحدود فایل هایی که در تورنت وجود دارد را انتخاب و برای دانلود قرار دهید. تمام فایل هایی که در صف دانلود قرار دارند، قابلیت اولویت بندی دارند تا بتوانید تعیین کنید که کدام یک از فایل ها زودتر دانلود شوند و سپس نوبت به کدام یک از آنها برسد. در دانلود فایل ها هیچ گونه محدودیتی نخواهید داشت و می توانید به هر تعداد که خواستید، فایل ها را برای دانلود قرار دهید.

برای کاربرانی که ممکن است ظاهر برنامه خسته کننده و یک نواخت شود، می توانند از پوسته هایی که برای Flud - Torrent Downloader در نظر گرفته شده است، استفاده کنند. این دو پوسته شامل روشن و تاریک می باشند که به انتخاب خود می توانید آنها را انتخاب کنید.

نکته: همانطور که می دانید در اندروید 4.4 یا KitKat گوگل قابلیت دسترسی برنامه ها به مموری کارد را منع کرده است.

این مشکل برای برنامه Flud - Torrent Downloader به حساب نمی آید. دارندگان اندروید 4.4 تنها می توانند دانلودهایشان را در پوشه Android/data/com.delphicoder.flud/ انجام دهند و به آن دسترسی داشته باشند. توجه داشته باشید که این پوشه بعد از حذف کردن برنامه، به صورت خودکار پاک خواهد شد.

این نوشته Flud – Torrent Downloader v1.5.12 دانلود از تورنت برای اندروید برای بهترین های اندروید دانلود رایگان نرم افزار اندروید و بازی اندروید منتشر شده است.


Flud – Torrent Downloader v1.5.12 دانلود از تورنت برای اندروید

تازه های اندروید

دانلود هاتگرام ضد فیلتر هاتگرام ضد فیلتر تلگرام ضد فیلتر ضد فیلتر طلاگرام ضد فیلتر موبوگرام ضد فیلتر فیلتر تلگرام موبوگرام رایگان ضد فیلتر اندروید وی پی ان اندروید وی پی ان تلگرام vpn+تلگرام vpn+اندروید دانلود+مونو+مسنجر+mono vpn رایگان اندروید vpn اندروید فیلتر شکن اندروید ضد فیلتر اندروید فیلتر شکن فیلتر شکن رایگان برنامه فیلتر شکن تلگرام بلاک چین تلگرام آزاد

اندروید

دانلود هاتگرام ضد فیلتر هاتگرام ضد فیلتر تلگرام ضد فیلتر ضد فیلتر طلاگرام ضد فیلتر موبوگرام ضد فیلتر فیلتر تلگرام موبوگرام رایگان ضد فیلتر اندروید وی پی ان اندروید وی پی ان تلگرام vpn+تلگرام vpn+اندروید دانلود+مونو+مسنجر+mono vpn رایگان اندروید vpn اندروید فیلتر شکن اندروید ضد فیلتر اندروید فیلتر شکن فیلتر شکن رایگان برنامه فیلتر شکن تلگرام بلاک چین تلگرام آزاد