Zoner Mobile Security v1.8.4 دانلود آنتی ویروس جدید و قدرتمند زونر برای اندروید

برنامه آنتی ویروس زونر Zoner Mobile Security

+ به همراه نسخه مخصوص تبلت

Zoner Mobile Security نام آنتی ویروسی قدرتمند برای گوشی های اندروید می باشد که با استفاده از آن امکان حفاظت از گوشی و تبلت اندرویدی خود را در برابر خطرات و تهدیدهای مختلف را خواهید داشت.

Zoner-Mobile-Security

ویژگی ها:

قابلیت یافتن دستگاه های گم شده یا دزدیده شده محافظت از برنامه های نصب شده در گوشی اسکن سریع و کامل گوشی های همراه قابلیت بلاک کردن تماس و پیامک های ناخواسته قفل تماس ها توسط والدین برای کنترل فرزندان آپدیت اتوماتیک و یا دستی دیتابیس برنامه دارای ویجت اختصاصی جهت استفاده در صفحه اصلی گوشی محافظت از پیامک های داخل گوشی از دسترس دیگران

mobile-phone-virus-removalامروزه روش های انتشار ویروس ها بسیار ساده شده است. ویروس ها می توانند به سادگی از طریق حافظه های جانبی، فلش مموری، از طریق بلوتوث یا وای فای کردن فایل ها و ... به سادگی منتشر شوند. این خطر، می تواند گوشی های همراه و تبلت ها را نیز تهدید کرده و باعث آلوده شدن آنها بشود. به طور معمول آلوده شدن یک گوشی یا تبلت می تواند خطرات گاها جبران ناپذیری را به گوشی همراه وارد کرده که یکی از عمده ترین آنها، پاک شدن اطلاعات کاربردی و مهم مانند لیست مخاطبین، پیامک های داخل گوشی، تصاویر، فایل های ویدئویی و ... می باشد که پاک شدن آنها به طور حتم یک خطر به حساب می آید. البته با توجه به ماهیت ویروسی که گوشی شما را آلوده کرده است این خطر می تواند جدی تر نیز باشد. احتمالا بارها شنیده باشید که پیشگیری از درمان بهتر است! این جمله در مورد ویروس های گوشی های موبایل نیز کاملا صدق می کند. بهتر است پیش از آن که گوشی شما به هرگونه ویروس مخربی آلوده شود، به فکر چاره ای برای آن باشید تا قبل از آن که دیر شود، بتوانید برای مقابله با آنها آماده باشید. به لطف آنتی ویروس های مختلفی که این روزها شاهد عرضه شدن آنها بوده ایم، امکان محافظت از گوشی همراه خود در برابر انواع تهدیدها و خطرات مختلف را خواهید داشت. اما انتخاب یک آنتی ویروس مناسب که بتوانید به آن هم اطمینان داشته باشید شاید کار دشواری باشد. اما اگر به دنبال آنتی ویروسی مناسب برای گوشی همراه خود هستید که بتوانید از آن برای مقابله با تهدیدهای اینترنتی استفاده کنید، توصیه می کنیم از Zoner Mobile Security استفاده کنید. در ادامه در مورد قابلیت های این آنتی ویروس قدرتمند بیشتر توضیح خواهیم داد.

stolen-mobileاگر بگوییم که هیچ گاه گوشی همراه دزدیده نمی شود یا گم نمی شود دروغ گفته ایم! احتمال این که هر لحظه گوشی شما گم شود یا توسط سارقین، دزدیده شود، می رود. به همین دلیل توصیه می کنیم پیش از این که گرفتار چنین مشکلاتی شوید و گوشی تان دزدیده شود یا گم شود، دنبال چاره ای باشید که بتوانید در چنین شرایطی با مشکلات روبه رو شوید. در برنامه Zoner Mobile Security قابلیتی گنجانده شده است که توسط آن می توانید در هنگام دزدیده شدن گوشی یا گم شدن آن تا حدود زیادی با این مشکل مقابله کنید. این نرم افزار اقداماتی برای چنین شرایطی در نظر گرفته است. یکی از این اقدامات قابلیت یافتن گوشی همراه از طریق نقشه های گوگل است که با این روش می توانید محلی که گوشی شما در آن قرار دارد را بیابید. البته اقداماتی که برنامه Zoner Mobile Security برای چنین شرایطی در نظر گرفته است بسیار بیشتر است که شما می توانید در هنگام کار کردن با آن متوجه این قابلیت ها بشوید.

acanیکی از مهم ترین ویژگی هایی که هر آنتی ویروس دارد، این است که به شما امکان اسکن کردن گوشی های همراه را می دهد. با اسکن کردن کامل گوشی همراه می توانید در صورت وجود هرگونه فایل مخربی در گوشی، آن را شناسایی کرده و در صورتی که فایل مخربی مانند ویروس، اسپای وار، تروجان و ... در گوشی تان وجود داشته باشد آن را حذف کنید. البته امکان اسکن به صورت اتوماتیک نیز برای کاربران وجود دارد که در این حالت برنامه Zoner Mobile Security به صورت اتوماتیک در بازی زمانی های مرتب گوشی شما را به صورت کامل اسکن می کند و در صورت وجود، اقدام به شناسایی فایل های مخرب می نماید.

callblockبرنامه Zoner Mobile Security با این که به عنوان یک آنتی ویروس شناخته می شود اما قابلیت هایی بسیار بیشتر در اختیار شما قرار می دهد که لذت کار کردن با گوشی همراه را برایتان دو چندان خواهد کرد. یکی از همین قابلیت هایی که در این برنامه گنجانده شده است، قابلیت بلاک کردن تماس ها و پیامک های ناخواسته است. حتما شما هم شماره هایی را دارید که برایتان ایجاد مزاحمت کنند. بهترین راهکار برای چنین مشکلاتی استفاده از برنامه های بلاک کننده تماس می باشد که به شما این امکان را می دهد تا شاهد هیچ تماس یا پیامی از جانب این شماره ها نباشید. بخش بلاک کننده تماس ها و پیامک ها در برنامه Zoner Mobile Security به شما امکان چنین کاری را می دهد تا با اضافه کردن شماره های مورد نظرتان دیگر شاهد هیچ پیامک یا تماسی از جانب این شماره ها نباشید. البته می توانید تنظیمات این قسمت را به گونه ای تغییر دهید که بتوانید با مراجعه به بخش قسمت بلاک کننده آن شماره های که بلاک کرده اید را در صورت داشتن هرگونه تماس یا ارسال پیامک برای شما، متوجه بشوید که چه ساعت و تاریخی به شما زنگ زده اند یا برایتان پیامک ارسال کرده اند. در قسمت تنظیمات همین بخش به شما این امکان داده شده است تا بتوانید تمام تماس هایی که توسط شماره های ناشناخته (شماره هایی که در لیست مخاطبین شما وجود ندارند) را بلاک کنید و به این ترتیب تنها شماره هایی امکان تماس با شما را داشته باشند که آنها را در لیست مخاطبین گوشی همراه خود ذخیره کرده اید.

parents-lockامروزه شاهد آن هستیم که استفاده کودکان از تبلت و گوشی های هوشمند بسیار افزایش یافته است. در کنار فوایدی که این مسئله می تواند داشته باشد، به طور حتم ایرادهایی نیز دارد که می تواند سبب بروز مشکلاتی برای کودکان شود. اما با استفاده از برنامه هایی که برای والدین عرضه شده است تا با استفاده از آن امکان کنترل کارهای فرزندان را بتوانند داشته باشند، می توانید تا حدود زیادی از موارد منفی که استفاده کودکان از موبایل می تواند در پی داشته باشد، بکاهید. نرم افزار Zoner Mobile Security برای این مسئله نیز راه حلی دارد. در این نرم افزار امکان کنترل کردن فرزندان را خواهید داشت. یعنی کسانی که برنامه Zoner Mobile Security را بر روی گوشی یا تبلت کودکان خود نصب کنند، می توانید بر روی کارهایی که آنها انجام می دهند نیز کنترل داشته باشند و بسیاری از دسترسی مانند باز کردن سایت هایی خاص، تماس هایی با شماره های خاص، باز کردن برنامه هایی خاص و ... را به سادگی محدود کنند. به طور حتم چنین موردی می تواند تا حدود زیادی از نگرانی هایی که والدین از بابت استفاده های منفی کودکان ناشی می شود را بکاهد.

UpDateیکی از مهم ترین مواردی که در آنتی ویروس ها باید توجه بسیار زیادی به آن بشود آپدیت های منظمی است که از سوی سازنده عرضه می شود. همانطور که می دانید به صورت روزانه ویروس های مختلفی عرضه می شود که اگر آنتی ویروس استفاده شده توسط شما امکان پشتیبانی و شناخت این ویروس ها را نداشته باشد، به طور حتم مشکلات در آن هنگام ظاهر خواهند شد. معمولا شرکت هایی که دارای انتی ویروس های معتبری هستند، همیشه آپدیت های منظمی برای آنها عرضه می کنند تا انتی ویروس ها همیشه آماده مقابله با جدیدترین ویروس های ساخته شده باشد و بتوانید با ویروس های جدید مقابله کند. به این ترتیب دیتابیس آنتی ویروس کامل تر نیز می شود. یکی از ویژگی های جالب توجه برنامه آنتی ویروس Zoner Mobile Security قابلیت دریافت آپدیتهای جدید و منظم است. شرکت سازنده این برنامه، به صورت منظم آپدیت های جدیدی برای آن عرضه می کند که با اتصال اینترنت خود می توانید آنها را دریافت کنید. این کار باعث میشود تا برنامه آنتی ویروس گوشی تان همیشه توان مقابله با جدیدترین بدافزارهای عرضه شده را داشته باشد و بتواند در مقابل آنها ایستادگی کند.

smsیکی دیگر از مشکلاتی که همیشه کاربران دارند، خوانده شدن اس ام اس هایی که در داخل گوشی همراه آنها وجود دارد، توسط دیگران می باشد. به طور حتم هرکسی در داخل گوشی همراه خود دارای اس ام اس هایی است که دوست ندارد توسط شخص دیگری خوانده شود. اما بسیاری از اشخاص غیره که گوشی شما را در دست می گیرند به این کار علاقه دارند :D. برنامه هایی که در زمینه قفل گذاری عرضه شده اند امکان قفل کردن بخش اس ام اس ها را نیز به شما می دهند اما چرا باید برنامه ای دیگر برای قفل کردن اس ام اس های گوشی تان نصب کنید در حالی که این قابلیت در Zoner Mobile Security قرار داده شده است؟

با استفاده از برنامه قدرتمند Zoner Mobile Security امکان قفل کردن اس ام اس های موبایل خود را نیز خواهید داشت تا هیچ کس به آنها دسترسی نداشته باشد. هنگامی که شخصی بخواهد برنامه پیامک های شما را باز کند با صفحه ای قفل مواجه خواهد شد که از او رمز یا الگو صحیح را می خواهد...

tablet-and-phone-pngاپلیکیشن Zoner Mobile Security با قیمت 4.99 دلار در گوگل پلی به فروش می رسد. این برنامه برای تبلت و گوشی های اندروید در دو نسخه مجزا عرضه شده است. در سایت ApkTops نسخه مخصوص گوشی های همراه و همچنین تبلت را به صورت جداگانه برایتان آماده کرده ایم که می توانید در ادامه آن را با لینک مستقیم دریافت کنید.

این نوشته Zoner Mobile Security v1.8.4 دانلود آنتی ویروس جدید و قدرتمند زونر برای اندروید برای بهترین های اندروید دانلود رایگان نرم افزار اندروید و بازی اندروید منتشر شده است.


Zoner Mobile Security v1.8.4 دانلود آنتی ویروس جدید و قدرتمند زونر برای اندروید

تازه های اندروید

دانلود هاتگرام ضد فیلتر هاتگرام ضد فیلتر تلگرام ضد فیلتر ضد فیلتر طلاگرام ضد فیلتر موبوگرام ضد فیلتر فیلتر تلگرام موبوگرام رایگان ضد فیلتر اندروید وی پی ان اندروید وی پی ان تلگرام vpn+تلگرام vpn+اندروید دانلود+مونو+مسنجر+mono vpn رایگان اندروید vpn اندروید فیلتر شکن اندروید ضد فیلتر اندروید فیلتر شکن فیلتر شکن رایگان برنامه فیلتر شکن تلگرام بلاک چین تلگرام آزاد

اندروید

دانلود هاتگرام ضد فیلتر هاتگرام ضد فیلتر تلگرام ضد فیلتر ضد فیلتر طلاگرام ضد فیلتر موبوگرام ضد فیلتر فیلتر تلگرام موبوگرام رایگان ضد فیلتر اندروید وی پی ان اندروید وی پی ان تلگرام vpn+تلگرام vpn+اندروید دانلود+مونو+مسنجر+mono vpn رایگان اندروید vpn اندروید فیلتر شکن اندروید ضد فیلتر اندروید فیلتر شکن فیلتر شکن رایگان برنامه فیلتر شکن تلگرام بلاک چین تلگرام آزاد