دانلود Z Shelter Survival Games- Survive The Last Day v1.2.21 – بازی بقا پناهگاه زد اندروید

نوشته دانلود Z Shelter Survival Games- Survive The Last Day v1.2.21 – بازی بقا پناهگاه زد اندروید اپ طلا apptala.com .

بازی اندروید Z Shelter Survival Games- Survive The Last Day یک بازی جذاب و هیجان انگیز در زمینه مبارزه با زامبی ها و بقا است. در این بازی اندروید شهری وجود دارد قبل از شیوع ویروس بسیار زیبا بوده اما با گسترش این ویروس وحشتناک تمام انسان ها به زامبی های خطرناک و وحشی تبدیل شده اند. پناهگاه افراد در معرض خطرات و تهدیداتی مانند گرسنگی، تشنگی، زامبی ها و سرما می باشد ولی شما باید تلاش کنید که زنده بمانید. برای یافتن منابع بقا بیشتر باید زمین های مختلف را باز و کاوش کنید.

در این بازی اندروید شگفت انگیز شما باید از سلاح های مختلف برای دفاع از خود در برابر زامبی های خونین استفاده کنید و خانه های مستحکم و سلاح های پیشرفته بسازید. از سلاح های دستی می توان برای سزقت مواد از زامبی ها و حیوانات وحشی استفاده کرد. شما می توانید منابع مختلف را غارت کنید و البته باید نکات بهداشتی را رعایت نمائید. یک رادیو وجود دارد که برای جمع آوری اطلاعات مفید و بقا باید آن را تعمیر کنید. از ابزار راهنمایی و رانندگی می توان برای مسافرت سریع به اماکن دیگر این جزیره استفاده نمود. بازی اندروید Z Shelter Survival Games- Survive The Last Day دارای گرافیک فوق العاده و با کیفیتی می باشد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Z Shelter Survival Games- Survive The Last Day:

– بازی جذاب و هیجان انگیز مبارزه با زامبی ها و بقا

– امکان سزقت مواد از زامبی ها

– امکان باز و کاوش کردن زمین های مختلف برای یافتن منابع بقا

– امکان ساخت خانه های مستحکم و سلاح های پیشرفته

– دارای ابزار راهنمایی و رانندگی برای مسافرت به اماکن دیگر

– تعمیر رادیو برای جمع آوری اطلاعات مفید و بقا

– دارای گرافیک فوق العاده و با کیفیت

 

بازی اندروید Z Shelter Survival Games- Survive The Last Day در فروشگاه گوگل پلی امتیاز ۴٫۵ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون بیش از یک میلیون نفر از کاربران در گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده‌اند و در فروشگاه گوگل پلی مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است.

اپ طلا apptala.com - مارکت اندروید


دانلود Z Shelter Survival Games- Survive The Last Day v1.2.21 – بازی بقا پناهگاه زد اندروید

تازه های اندروید