Pang Adventures v1.1.8 دانلود بازی ماجراجویی های پنگ

بازی ماجراجویی های پنگ Pang Adventures

با گرافیکی بسیار عالی و دیدنی

گیم پلی جذاب و اعتیادآور

+ به همراه فایل دیتا

Pang Adventures بازی جذاب و سرگرم کننده از استودیوی بازیسازی DotEu برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که به تازگی در سایت پلی استور معرفی شده است. کاراکترهای اصلی این بازی را برادر جوان تشکیل می دهند که می خواهند از نابود شدن جهان جلوگیری کنند. شما باید در این بازی به دو برادر کمک کنید تا جهان را از نابود شدن توسط توپ های رنگی، نجات دهند.

ویژگی ها:

دارای 3 حالت مختلف انجام بازی بیش از 100 مرحله جذاب و سرگرم کننده امکان ارتقاء دادن آیتم های موجود در بازی افزایش قدرت و سطح هوشیاری کامپیوتر طراحی مکان های منحصر به فرد دارای گرافیک بسیار عالی و خیره کننده گیم پلی اعتیادآور بسیار جذاب و سرگرم کننده

همان گونه که از نام بازی Pang Adventures نیز پیداست، با یک بازی ماجراجویی سر و کار داریم. در این بازی نقش اصلی بازی به دست شما خواهد بود و باید به "پنگ" کمک کنید تا از نابود شدن جهان جلوگیری کند. داستان این بازی در مورد موجودات بیگانه ای است که با استفاده از توپ های رنگی می خواهند جهان را نابود کنند. اما پنگ و بردارش می خواهند از روی دادن این اتفاق جلوگیری کرده و جهان را نجات دهند. برای این کار شما اسلحه ای در اختیار خواهید داشت که باید با آ« به سمت توپ ها شلیک کرده و توپ ها را به قطعه های کوچکتری تقسیم کرده و سپس آنها را برای نابود شدن آماده کنید. به این ترتیب شما توپ های بزرگتر را ابتدا به توپ هایی کوچک تبدیل کرده و سپس آنها را نابود کنید. به همین ترتیب شما باید در طی مراحل مختلفی که در بازی وجود دارند، بتوانید این کار را ادامه دهید. به صورت کلی شاهد بیش از 100 مرحله بسیار جذاب و سرگرم کننده خواهید بود که با طراحی منحصر به فرد و متفاوت، برای سرگرم کردن شما آماده شده اند. امکان ارتقاء دادن اسلحه نیز در بازی نیز وجود داشته و می توانید با خرید آیتم های مختلف برای اسلحه تان، با قدرت بیشتری بازی را پیش ببرید و از اسلحه استفاده کنید.

بازی Pang Adventures دارای گرافیک بسیار عالی و خیره کننده ای می باشد. محیط این بازی بسیار جذاب و دیدنی طراحی شده است و از آیتم های متفاوت در طراحی آن استفاده شده است. کنترلگر بازی نیز به گونه ای طراحی شده است که به سادگی می توانید بازی را تحت کنترل خود داشته باشید. در ادامه می توانید این بازی را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.

این نوشته Pang Adventures v1.1.8 دانلود بازی ماجراجویی های پنگ برای بهترین های اندروید دانلود رایگان نرم افزار اندروید و بازی اندروید منتشر شده است.


Pang Adventures v1.1.8 دانلود بازی ماجراجویی های پنگ

تازه های اندروید