دانلود Tiles Hop 3.0.1b بازی حرکت توپ با ریتم آهنگ ایرانی و خارجی برای اندروید

در سال های نه چندان دور بازی های موزیکالی مثل گیتار هیرو محبوبیت زیادی داشتند و علاقه مندان به موسیقی، لذت انجام این بازی ها را از دست نمی دادند. حالا یکی از بازی های ریتمیکی که در حوزه موبایل توانسته موفقیت خوبی به دست آورد Tiles Hop نام دارد که حرکت یک توپ در مسیری بعضا سخت را با موزیک تلفیق کرده است.

بازی ریتم آهنگ Tiles Hop اندرویدTiles Hop بازی Tiles Hop : ریتم را نگه دارید تا موسیقی ادامه یابد

در بازی Tiles Hop کنترل یک توپ را در اختیار دارید که با درگ و کشیدن انگشت روی صفحه، می توانید آن را به چپ و راست حرکت دهید. این توپ به شکل خودکار جلو می رود و هدف شما این است که روی صفحه هایی که به سمت تان می آیند، فرود آیید. صفحه ها، به شکل معناداری با ریتم آهنگی که همزمان با بازی پخش می شود هماهنگ هستند پس به همان نسبت و بسته به این که چه آهنگی در حال پخش باشد و کجای آهنگ باشید، حرکت صفحه ها کند یا سریع تر می شود. ضمن این که اگر نتوانید روی یک صفحه فرود بیایید، می بازید.

همچنین دریافت کنید: دانلود Stack Ball 1.0.55 بازی توپ آجرشکن اندروید + مود

گیم پلی و نحوه کنترل بازی

اشاره شد که کنترل توپ با حرکت انگشت روی صفحه انجام می شود. برای این که بازی را آغاز کنید باید دست خود را روی صفحه گذاشته و نگه دارید و حرکت به چپ و راست توپ هم با کشیدن انگشت به طرفین صورت می گیرد. البته حرکت حقیقی توپ کاملا دقیق با حرکت دست شما نیست و به نوعی به دنبال آن کشیده می شود.

دسته بندی از نظر ژانر موسیقی در بازی انجام شده است که بر حسب سلیقه می توانید موسیقی مورد علاقه خود را برای بازی انتخاب کنید. همه آهنگ ها معمولا در آعاز بازی آسان هستند و به تدریج که جلوتر می روید سرعت شان بالاتر رفته و سخت تر می شوند. در مسیر مرحله شما ستاره ها را جمع می کنید که به دست آوردن سه ستاره به معنی به پایان رسیده آن مرحله می باشد.

حالت بی پایان بازی

بعد از تمام کردن بازی، می توانید حالت بی پایان را بازی کنید. در این حالت شما دیگر ستاره ای به دست نمی آورید اما کماکان می توانید امتیاز بگیرید که این امتیاز به ازای هر صفحه یک امتیاز می باشد. حالت بی پایان بازی، از حالت عادی آن جالب تر است چرا که صفحه ها شروع به حرکت می کنند و دیگر ثابت نیستند و همین باعث سخت تر شدن آن می شود. حالا هر چه سرعت ریتم آهنگ بالاتر باشد کار شما به شدت چالشی تر خواهد شد و به این ترتیب بازی از یکنواختی خارج می شود.

با آهنگ دلخواه خود بازی کنید! (ایرانی یا خارجی)

قابلیت جذاب دیگر بازی Tiles Hop ، امکان اضافه کردن آهنگ دلخواه خودتان از طریق حافظه دستگاه می باشد. به این شکل که هر آهنگی که در گوشی خود دارید را می توانید در این بازی وارد کرده و با آن بازی کنید، خواه داخلی باشد خواه خارجی. البته در این حالت، صفحه ها دقیقا منطبق با ریتم آهنگ ظاهر نمی شوند، اما کماکان بیت آهنگ را شناسایی کرده و با آن هماهنگ می شود. البته ممکن است برای تنظیم شدن مدت آهنگ با مدت مرحله، سرعت پخش آن نیز بالا و پایین شود.

تبلیغات بازی و الماس ها

بازی اسما رایگان است اما هر مرحله جدیدی که می خواهید بازی کنید یک تبلیغ تمام صفحه طولانی ملال آور را باید ببینید، این همه ماجرا نیست و بین مراحل باز هم سر و کله تبلیغات پیدا می شود. خوشبختانه کل این تبلیغات با خرید درون برنامه ای قابل حذف کردن هستند.

مشکل بعدی در بازی، الماس ها هستند، این الماس ها در طول مراحل به دست می آیند و کاربردشان این است که با آنها می توانید، آهنگ و پوسته جدید آزاد کنید. البته جای شکرش باقیست که خود بازی، مقدار قابل توجهی الماس به شما می دهد و شما را در مضیقه قرار نمی دهد که حتما تند تند الماس بخرید.

گرافیک و صداگذاری

گرافیک بازی، رنگارنگ با افکت نئون بوده و در طول مراحل این رنگ و لعاب مدام تغییر می کنند. از طرفی برای یک بازی موزیکال، صداگذاری اهمیتی دوچندان دارد. خوشخبتانه در این بازی به این موضوع اهمیت داده شده و کیفیت آهنگ ها و صداگذاری هر دو خوب هستند.

جمع بندی بررسی بازی Tiles Hop

ساخت بازی های موزیکال اساسا کار دشواری است، چندین عامل باید مورد توجه قرار گیرد: خوب بودن کیفیت آهنگ ها، روان بودن گرافیک و جذابیت گیم پلی. بازی Tiles Hop از پس همه این موارد برآمده و توانسته یک بازی رایگان بدون شلوغ کاری های رایج در خرید درون برنامه ای، انجام دهد. تبلیغات تمام صفحه بازی اعصاب خراب کن هستند اما پرداخت هزینه یا قطع اینترنت این مشکل را حل می کند.

همین طور دریافت کنید: دانلود Sand Balls 1.1.8 بازی عبور توپ ها از مسیر ماسه ای + مود

تصاویر: محیط بازی Tiles Hop اندروید محیط بازی Tiles Hop اندروید محیط بازی Tiles Hop اندروید محیط بازی Tiles Hop اندروید دانلود بازی Tiles Hop اندروید (بروز رسانی 17 آذر 98) :

دانلود نسخه اصلی v3.0.1b

دانلود نسخه مود v3.0.1b

دانلود OfficeSuite از گوگلی

همچنین بازی کنید: دانلود Music Racer v2.21 – بازی مسابقه ای و موزیکال رانندگی در اندروید

The post دانلود Tiles Hop 3.0.1b بازی حرکت توپ با ریتم آهنگ ایرانی و خارجی برای اندروید appeared first on اپ طلا apptala.com.


دانلود Tiles Hop 3.0.1b بازی حرکت توپ با ریتم آهنگ ایرانی و خارجی برای اندروید

تازه های اندروید

دانلود هاتگرام ضد فیلتر هاتگرام ضد فیلتر تلگرام ضد فیلتر ضد فیلتر طلاگرام ضد فیلتر موبوگرام ضد فیلتر فیلتر تلگرام موبوگرام رایگان ضد فیلتر اندروید وی پی ان اندروید وی پی ان تلگرام vpn+تلگرام vpn+اندروید دانلود+مونو+مسنجر+mono vpn رایگان اندروید vpn اندروید فیلتر شکن اندروید ضد فیلتر اندروید فیلتر شکن فیلتر شکن رایگان برنامه فیلتر شکن تلگرام بلاک چین تلگرام آزاد

اندروید

دانلود هاتگرام ضد فیلتر هاتگرام ضد فیلتر تلگرام ضد فیلتر ضد فیلتر طلاگرام ضد فیلتر موبوگرام ضد فیلتر فیلتر تلگرام موبوگرام رایگان ضد فیلتر اندروید وی پی ان اندروید وی پی ان تلگرام vpn+تلگرام vpn+اندروید دانلود+مونو+مسنجر+mono vpn رایگان اندروید vpn اندروید فیلتر شکن اندروید ضد فیلتر اندروید فیلتر شکن فیلتر شکن رایگان برنامه فیلتر شکن تلگرام بلاک چین تلگرام آزاد