دانلود Stickman Soccer 3D 2.2.6 بازی فوتبال استیکمن 3 بعدی برای اندروید

سری بازی های استیکمن، به سبک های مختلف سرک کشیده اند که یکی از این سبک ها ورزشی و البته فوتبال است. Stickman Soccer 3D یک بازی فوتبال 3 بعدی از مجموعه بازی های استیکمن می باشد.

فوتبال استیکمن Stickman Soccer 3D اندرویدStickman Soccer 3D بازی Stickman Soccer 3D : استیکمن های فوتبالیست!

در بازی Stickman Soccer 3D مطابق آنچه از یک بازی استیکمن انتظار داریم، کاراکترهای بامزه با چهره های فانتزی و شبیه به هم در زمین به دنبال توپ می دوند طوری که وجه تمایزی در چهره شان پیدا نمی کنید!

نه خطا نه آفساید، راحت باشید!

دکمه های کنترلی بازی را هر طور هم که استفاده کنید و هر مدلی که گل بزنید پذیرفته می شود. خشن ترین تکل ها هم خطا نیست و اصولا چیزی به اسم آفساید در بازی تعریف نشده است پس با خیال راحت تکل بزنید، پاس بدهید و به سمت دروازه حریف یورش ببرید.

همین طور دریافت کنید: دانلود Stickman Base Jumper 2 بازی سقوط آزاد استیکمن

گیم پلی و نحوه کنترل

سه دکمه کنترلی سمت راست و جوی استیک برای حرکت دادن بازیکنان در سمت چپ صفحه قرار دارد. وقتی توپ در مالکیت شماست، دکمه های شوت، پاس و دویدن را دارید و زمانی که توپ دست حریف باشد، این دکمه ها به تکل و دفاع (تعویض بازیکن فعال) تبدیل می شوند، ولی دکمه دویدن کماکان عملکرد قبلی اش را حفظ می کند. البته اگر بخواهید می توانید با استپ کردن بازی، جای دو دکمه دویدن و پاس را عوض کنید.

در مجموع نحوه کنترل بازی خوب است و زود به آن عادت می کنید. به طور کلی بازی روند بسیار سریعی دارد و باید در کسری از ثانیه تصمیم بگیرید چه کاری می خواهید انجام دهید. به خصوص هر چه درجه سختی بازی را بیشتر کنید، این موضوع نمود بیشتری پیدا می کند و اگر غفلت کنید باید توپ را از تور دروازه خود خارج کنید!

حالت های مختلف بازی

به لحاظ تنوع در مدل های مختلف بازی استیکمن ساکر، گوناگونی خوبی دارد. در این بازی حالت آنلاین برای بازی دو نفره با دیگران، حالت لیگ برای انجام لیگ های معتبر فوتبالی سراسر دنیا، حالت سیزن که یک فصل فوتبالی در قالب تیم های ملی (شامل تیم ملی ایران) را شامل می شود، حالت بازی در روسیه که جام جهانی اخیر را شبیه سازی می کند در کنار حالت بازی سریع که بدون دنگ و فنگ اضافی بازی را به سرعت شروع می کند، مدل های مختلف این بازی هستند.

بازی تمرینی و درجات سختی

اگر می خواهید در بازی حرفی برای گفتن داشته باشید، بهتر است که با درجات سختی راحت تری بازی را آغاز کنید، اما پیش از این کار می توانید به بخش تمرینی بازی وارد شوید و به صورت دست گرمی اول مهارت های بازی خود را افزایش دهید، بعد به سراغ بازی اصلی بروید. در حالت تمرینی همه چیز به راحتی قابل امتحان کردن و یادگیری است و فشار بازی اصلی در آن وجود ندارد.

در مجموع 4 درجه سختی مختلف برای بازی تعریف شده که بر خلاف بازی های دیگر که معمولا سخترین حالت شان به طرز غیر معقولی دشوار است، اما در استیکمن ساکر این گونه نیست و اگر کمی مهارت در بازی پیدا کنید به راحتی می توانید یک بازی پایاپای و حتی برتر در سخت ترین حالت ممکن بازی، انجام دهید.

دروازه بان های جان سخت!

شاید یکی از اولین نکاتی که از همان ابتدا توجه شما را به خودش جلب کند این باشد که گلر در بازی استیکمن ساکر به سختی تسلیم می شود گاهی حتی از یک قدمی هم به راحتی گل نمی خورد و جسورانه خودش را مقابل توپ شما می اندازد.

بعد از این که کمی بیشتر بازی را انجام دهید، در می یابید که بهترین راه گل زدن به این دروازه بان های سرسخت، شوت از راه دور از فاصله حوالی خط محوطه جریمه می باشد. اگر جلوتر بروید یا از عقب تر اقدام به شوت زنی کنید به مراتب شانس گلزنی شما کاهش می یابد.

دروازه بان ها حتی در ریباند هم به سادگی تسلیم نمی شوند و سیو های پشت سر هم شگفت انگیزی انجام می دهند. با این وجود گاهی گل های مضحکی هم می خورند که باورش ممکن است برای تان دشوار باشد.

صدا گذاری و خوشحالی های بعد از گل

صداگذاری بازی معمولی بوده و از این نظر ویژگی های خاصی ندارد. از نکات جالب بازی زمانی است که گل می زنید. موقع شادی بعد از گل موزیک مخصوصی پخش می شود و بازیکنان هر کدام به شکلی خوشحالی شان را ابراز می کنند که دیدن آن خالی از لطف نیست.

همین طور دانلود کنید: دانلود Stickman Revenge 3 بازی اکشن و هیجان انگیز انتقام استیکمن 3

تصاویر: محیط بازی Stickman Soccer 3D اندروید محیط بازی Stickman Soccer 3D اندروید محیط بازی Stickman Soccer 3D اندروید محیط بازی Stickman Soccer 3D اندروید دانلود بازی فوتبال استیکمن 3 بعدی اندروید (بروز رسانی 24 بهمن 98) :

دانلود نسخه v2.2.6

دانلود OfficeSuite از گوگلی

همچنین دریافت کنید: دانلود Stickman tennis 2015 بازی جالب و هیجان انگیز

The post دانلود Stickman Soccer 3D 2.2.6 بازی فوتبال استیکمن 3 بعدی برای اندروید appeared first on اپ طلا apptala.com.


دانلود Stickman Soccer 3D 2.2.6 بازی فوتبال استیکمن 3 بعدی برای اندروید

تازه های اندروید

دانلود هاتگرام ضد فیلتر هاتگرام ضد فیلتر تلگرام ضد فیلتر ضد فیلتر طلاگرام ضد فیلتر موبوگرام ضد فیلتر فیلتر تلگرام موبوگرام رایگان ضد فیلتر اندروید وی پی ان اندروید وی پی ان تلگرام vpn+تلگرام vpn+اندروید دانلود+مونو+مسنجر+mono vpn رایگان اندروید vpn اندروید فیلتر شکن اندروید ضد فیلتر اندروید فیلتر شکن فیلتر شکن رایگان برنامه فیلتر شکن تلگرام بلاک چین تلگرام آزاد

اندروید

دانلود هاتگرام ضد فیلتر هاتگرام ضد فیلتر تلگرام ضد فیلتر ضد فیلتر طلاگرام ضد فیلتر موبوگرام ضد فیلتر فیلتر تلگرام موبوگرام رایگان ضد فیلتر اندروید وی پی ان اندروید وی پی ان تلگرام vpn+تلگرام vpn+اندروید دانلود+مونو+مسنجر+mono vpn رایگان اندروید vpn اندروید فیلتر شکن اندروید ضد فیلتر اندروید فیلتر شکن فیلتر شکن رایگان برنامه فیلتر شکن تلگرام بلاک چین تلگرام آزاد